Budućnost savladala Jezero

Fudbaleri Budućnosti su pokazali karakter i odgovorili lideru Dečiću u 13. kolu Meridianbet Prve lige.

Aktuelni šampion je savladao Jezero u Bijelom Polju 3:1, pa i dalje ima bod manje od Tuzana.

“Plavi” su poveli u 28. minutu golom Mrvaljevića poslije kornera, a Plavljani izjednačili u 47. kada je mrežu gostiju zatresao Japanac Senaga.

Da tim Mladena Milinkovića opravda ulogu favorita pobrinuli su se Dakić, strijelac u 63. minutu poslije gužve u kaznenom prostoru, i Almeida koji je u 80. pogodio poslije kontranapada.

Budućnost je sada na plus pet u odnosu na trećeplasirano Jezero koje je prekinulo niz od tri utakmice bez poraza.

Izvor:Antena M